www.counter-strike.pl

 
ESL - symboliczne kary dla byłych graczy Alsen Team
napisany przez: Pavilon, 22-10-2014 18:41 komentarzy: (2)
 
 
Bardzo łagodnie administratorzy ligi ESL Pro Series podeszli do ustawienia meczu tych rozgrywek przez byłych graczy Alsen Team. O całej sprawie pisaliśmy w newsie „Dramat Alsen Team - gracze ustawili mecz”. Dwóm graczom Michałowi "bCk" Lisowi oraz Jakubowi "kub" Pamule przydzielono 6 punków karnych i zawieszono ich na trzy miesiące, a całej drużynie nałożono karę 1 punktu major, co oznacza, że jeśli wygrają jakąś nagrodę odjęte im będzie z niej 10%. Co do kapitana drużyny Damiana "DiAMon" Żarskiego jeszcze nie podjęto żadnych decyzji, a sprawa jest dalej badana. ESL ponadto wprowadził nowy punkt regulaminu, który zabrania wszystkim zawodnikom ESL Pro Series obstawianie spotkań tych rozgrywek. Złamanie tego punktu będzie skutkowało dyskwalifikacją z turnieju oraz blokadą na inne rozgrywki.

W związku z tym, była już drużyna Alsen Team może nadal uczestniczyć w rozgrywkach ESL Pro Series, gdzie zajmuje obecnie trzecie miejsce. Musi jedynie znaleźć zastępstwo dla dwóch zawieszonych graczy. Jeszcze nie wiadomo, co postanowią zawodnicy, czy wycofają się z turnieju czy dalej będą walczyć o awans na finały LANowe.

Kary unikną też dwaj gracze ESC Gaming Karol "rallen" Rodowicz i Mikołaj "mouz" Karolewski oraz zawodnik AMNESIA Norbert "Norbiak" Bagiński, którzy również obstawili potężną ilość skinów na rywali ex-Alsen Team w starciu z ostatnim w tabeli zespołem eliminacja.

Nowy punkt regulaminu ESL Pro Series brzmi:

"Zabrania się uczestnikom turnieju obstawiania jakichkolwiek meczów w lidze ESL Pro Series na stronach bukmacherskich, które umożliwiają obstawienie meczu za prawdziwe pieniądze czy też wirtualne przedmioty CS:GO (przykładowo portal CSGO Lounge). Wszelkie naruszenie tego punktu w regulaminie będzie skutkowało natychmiastową dyskwalifikacją z turnieju oraz ewentualną blokadą na kolejne rozgrywki.

Kolejne przypadki, związane z obstawianiem meczów przez uczestników ESL Pro Series od 21 października 2014 roku będą karane według nowego punktu regulaminu."



 

1.
20:59 22/10/2014

Sprawiedliwie według mnie :).

2.
15:12 23/10/2014

Z dawien dawna wiadomo, że jak kary nie są duże, to i ludzie nie boją się zbytnio oszukiwać :/

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury