www.counter-strike.pl

 
MSI & AMD Red Dragon League - dla polskich drużyn!!
napisany przez: Pavilon, 12-11-2014 13:19 komentarzy: (1)
 
 
Bardzo fajna wiadomość dotarła dziś do nas. Dobrze znamy miejsce Inferno Online w Sztokholmie, które jest wspaniałym miejscem spotkań i treningów dla drużyn z Europy i nie tylko, gdyż obecnie trenuje tam Cloud9 z USA. Na początku przyszłego roku zorganizuje ono turniej z udziałem najsilniejszych drużyn na scenie CS. Tą drogą poszło też nasze Budda Play z Warszawy. Przy udziale sponsorów MSI oraz AMD Budda Play zorganizuje ligę dla polskich drużyn w której do wygrania będzie 10,000 zł. Zapisy do ligi już trwają, a Wielki Finał tej ligi zaplanowany jest na 13 grudnia w klubie Budda Play - Twój kawałek podłogi w Warszawie. Więcej szczegółów w dalszej części newsa.
Bardzo podoba nam się tego typu inicjatywa, dlatego przekazujemy Wam dokładne informacje odnośnie tego turnieju.

Najważniejsze to zapisać się do ligi, można to zrobić na specjalnie stworzonej stronie do tego eventu tutaj.

Teraz garść szczegółów. Zapisy do MSI & AMD Red Dragon CS:GO League potrwają do 14 listopada. Dzień później wystartuje liga, w której wystąpi 8 zaproszonych profesjonalnych drużyn oraz 32 drużyny amatorskie. Z początku drużyny amatorskie rywalizować będą w drabince, profesjonaliści zaś rozegrają mecze w systemie BO1 z rewanżami. Więcej szczegółów pojawi się z pewnością niebawem. Mecze online potrwają do 6 grudnia, zaś finałowe spotkania zostaną rozegrane 13 grudnia w Warszawie w klubie Budda Play.

Głównymi sponsorami ligi oraz fundatorami nagrody głównej są firmy MSI oraz AMD. Same finały będą też rozegrane na komputerach stacjonarnych, bazujących na płytach głównych i kartach graficznych MSI u AMD. Cały sprzęt dla graczy dostarczy sklep Komputronik. 

1.
17:06 12/11/2014

wow, czegos takiego u nas sie nie spodziewalem, super sprawa

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury