www.counter-strike.pl

 
ESL League - Virtus.pro i ESC w Pro League
napisany przez: Pavilon, 12-11-2014 23:18 komentarzy: (0)
 
 
Dzisiaj poznaliśmy siedem drużyn, które organizatorzy ESL postanowili zaprosić do najwyższej Pro League. Wśród nich jest  Virtus.pro. Administratorzy ligi postawili na niemal wszystkie drużyny, które zakończyły ESL One w Kolonii w czołowej ósemce oprócz  Titan, którzy nie awansowali do ćwierćfinałów odpadając wcześniej. Nie ma też na tej liście amerykańskiej drużyny  Cloud9, gdyż raczej trudno, by jej było rozgrywać mecze w czasie europejskim. Co jest największym zaskoczeniem, brak jest też  fnatic, lecz wszystko na to wskazuje zostaną oni dodani pod koniec tygodnia, gdyż jeszcze jeden slot jest do rozdania.

Dzisiaj też zakończyły się też polskie kwalifikacje do Pro League, gdyż organizatorzy przydzielili Polsce jeden slot. Wygrało w nich zdecydowanie  ESC Gaming i to ten zespół zagra obok między innymi  Virtus.pro o cenne nagrody. Zobacz wszystkie zaproszone zespoły w dalszej części newsa.
Drużyny zaproszone do ESL Pro League
 NiP
 Natus Vincere
 LDLC
 Epsilon
 Titan
 Virtus.pro
 dignitas
wolny slot


Drugie miejsce w kwalifikacjach zajęli gracze  Black Ravens, a trzecie  NESLA (zawodnicy występujący między innymi w noMERCY). Te dwie ekipy zagrają w ESL Major League z 30 innymi zespołami. Więcej na temat lig ESL przeczytacie tutaj.

Jeśli chodzi o szczegółowe wyniki kwalifikacji polskich do ESL Pro League oraz Major League to zapraszamy do naszej relacji tutaj.
 

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury