www.counter-strike.pl

 
PCSG Winter 2014 - eliminacje zapisy !!
napisany przez: Pavilon, 14-11-2014 18:44 komentarzy: (0)
 
 
Jedynie osiem najlepszych zespołów pojedzie na zimową edycję Poznań Computer Sport Games 2014. Odbędzie się ona w dniach 6 - 7 grudnia w Hali Arena w Poznaniu. W związku z tym organizatorzy muszą przeprowadzić eliminacje. Do zapisania się jest bardzo mało czasu, gdyż kończą się w najbliższą sobotę o godzinie 20.00. Zespoły zostaną podzielone na grupy, z których tylko zwycięzcy awansują do Wielkiego Finału na LANie. Zapisać się można tutaj. Także zbierajcie ekipę i spróbujcie swoich sił w eliminacjach, impreza jest godna polecenia, a atrakcyjne nagrody gwarantowane jak zawsze, gdyż to już trzecia edycja PCSG.
Ostatnia edycja Poznań Computer Sport Games 2014 odbyła się w czerwcu i została wygrana przez ekipę Dobry&Gaming, czyli obecne ESC Gaming, jednak w nieco innym składzie. W D&G grał wtedy jeszcze Michał "MICHU" Müller oraz zwycięzcom pomagał Paweł „byali” Bieliński z Virtus.pro. Za pierwsze miejsce gracze zgarnęli 2,500 zł oraz nagrody rzeczowe, druga lokata przypadła zespołowi Klanowa Nazwa Robocza, a trzecie INSHOCK.

Relacje z tego turnieju możecie przeczytać w naszym serwisie: "D&G ciągle drugą siłą polskiego CS`a – wygrywają PCSG 2014".

Więcej informacji przeczytacie na facebooku tutaj.
 

 

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury