www.counter-strike.pl

 
Ranking graczy 2014 zakończony - Pasha trzeci !
napisany przez: Pavilon, 22-01-2015 20:48 komentarzy: (0)
 
 
Narobiło nam się trochę zaległości w newsach. Śpieszymy więc z informacja, ze ranking graczy 2014 prowadzony przez HLTV został zakończony. Według tego serwisu najlepszym zawodnikiem w 2014 roku był Christopher "GeT_RiGhT" Alesund z Ninjas In Pyjamas, tuz za nim uplasował się Robin "flusha" Rönnquist z fnatic, a na trzecie miejsce załapał się Jarosław „pasha” Jarząbkowski z Virtus.pro. Polak jednak od razu na swoim facebooku zamieścił wpis, że nie zasługuje na tak wysokie miejsce. Przypomnijmy, że na czwartym miejscu znalazł się Janusz „Snax” Pogorzelski, a na trzynastym Paweł „byali” Bieliński, obaj także z Virtus.pro.
Pierwsze miejsce dla GeT_RiGhT`a sporo osób może uznać za przesadę, jednak fakty są niezaprzeczalne. Alesund razem z drużyną zdobył trzy tytuły w 2014 roku, za każdym razem będąc czołową postacią swojego zespołu. W wielkich turniejach, które odbyły się w Katowicach, Kolonii oraz Jonkeping za każdym razem grał w finale. Został też MVP turnieju w Kopenhadze. Jednak Szwed w 2014 roku nie błyszczał, a to pierwsze miejsce musi zawdzięczać przede wszystkim sukcesom zespołowym.


Jeśli chodzi o Jarosława „pashe” Jarząbkowskiego to włodarze rankingu docenili go przede wszystkim za występy w turniejach serii Major. Zajął on w tej kategorii według statystyk drugie miejsce. Był najlepszym graczem turnieju EMS One w Katowicach wygranym przez Virtus.pro w znakomitym styli. Jarek w rankingu w 2013 roku zajął 19 miejsce, teraz jest trzeci…

Zobaczcie najlepsze akcje Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego w 2014 roku.


 

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury