www.counter-strike.pl

 
Polacy odchodzą z ESC Gaming
napisany przez: Pavilon, 04-02-2015 10:34 komentarzy: (1)
 
 
Paweł "innocent" Mocek w dniu wczorajszym oznajmił na facebooku, że jego drużyna po 8 miesiącach spędzonych w niemieckiej organizacji ESC Gaming postanowiła zmienić otoczenie. Jeszcze do końca nie wiadomo jaki będzie nowy dom naszej drugiej eksportowej drużyny Counter Strike, ma to się wyjaśnić w najbliższych dniach. Innocent nie szczędził dobrych słów i podziękował za współpracę organizacji ESC Gaming, w szeregach których Polacy rozwinęli skrzydła i stali się rozpoznawalną marką w Europie. Jednocześnie poinformował, że dla drużyny była to oferta nie do odrzucenia i popełnili by duży błąd, gdyby z niej nie skorzystali.Na scenie CS`a od razu pojawiły się domysły, jaka organizacja ściągnie biało czerwonych do siebie. Jest parę ciekawych propozycji takich jak Gamers2, Epsilon czy LDLC. Która z nich okaże się trafna?

 Paweł "innocent" Mocek:

„Dzisiejszego dnia, oficjalnie opuszczamy szeregi ESC-Gaming. Przez ten czas, w którym reprezentowalismy barwy ESC, bardzo sie rozwinelismy, jednak przyszedl czas na zmiany. Idziemy dalej do przodu i spróbujemy byc jeszcze lepsza druzyna w przyszlosci. Dziekuje pieknie za czas spedzony pod bandera ESC, za pomoc ze strony organizacji i zycze powodzenia!
Nasz nowy dom poznacie niedługo, jest to dla nas wielkie wyzwanie, którego odrzucenie było by wielkim błędem, dlatego nasza decyzja była jednogłośna i zdecydowana! Więcej informacji wkrótce!”


Skład ex-ESC Gaming:
 • Paweł "innocent" Mocek
 • Grzegorz "SZPERO" Dziamałek
 • Mikołaj "mouz" Karolewski
 • Jacek "MINISE" Jeziak
 • Karol "rallen" Rodowicz
 

1.
12:23 04/02/2015

ldlc wita :P

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury