www.counter-strike.pl

 
ESC znów biało-czerwone!
napisany przez: miva, 26-03-2015 00:40 komentarzy: (0)
 
 
Organizacja ESC stała się w Polsce znana kilka lat temu, kiedy przyjęła pod swoje skrzydła złotą piątkę, grającą - jeszcze wtedy - w CS 1.6. Przez wiele miesięcy najlepsza polska drużyna reprezentowała Niemców na najwyższym poziomie, którego zwieńczeniem było zwycięstwo na ostatnim majorze starego kantera - Intel Extreme Masters VI w 2012 roku.
Po odejściu Polaków, tag ESC nie był już tak widoczny w turniejach o najwyższe trofea, a wygrane puchary były raczej drugoligowe. W międzyczasie przez team przewinął się inny polski skład, czyli innocent i spółka, którzy obecnie reprezentują Gamers2, oraz Duńczycy z Colonem na czele, którzy wcześniej grali w teamie o wdzięcznej nazwie "puta".

Wygląda jednak na to, że Niemcy mają bardzo dobre wspomnienia związane ze współpracą z polskimi drużynami, bo ponownie sięgają po biało-czerwonych graczy. Od dziś ESC Gaming reprezentują:

  • Karol "tecek" Kapczyński
  • Karol "repo" Cybulski
  • Wiktor "mynio" Kruk
  • Sebastian "NEEX" Trela
  • Kamil "kamil" Kamiński

Kim oni są? Dwaj pierwsi, czyli tecek i repo to w miarę znane pseudonimy na polskiej scenie, byli reprezentanci noMERCY - czwartej polskiej drużyny. NEEX to zdecydowanie najlepszy zawodnik swojego byłego teamu - ePlay - z którego jest także mynio. Ostatnim graczem jest kamil, na rodzimym podwórku znany z gry w HyperShots pod nickiem "TopSpeed".

Poniżej oświadczenie menadżera drużyny - Jakuba Pyszczka:

"Kolejna polska drużyna w ESC. Tym razem nie są to zbyt znani zawodnicy, ale mają wielkie aspiracje. Gracze otrzymają wsparcie, które pozwoli im powalczyć w przyszłości z najlepszymi drużynami w Europie. To wielki krok dla tych zawodników, którzy są bardzo zmotywowani i zdeterminowani żeby zacząć odnosić sukcesy. Nie są znani, jednak damy im szansę aby to zmienić. Jestem przekonany, że w przyszłości udowodnią na co ich stać, a nam zapewnią świetną zabawę i okazję do kolejnych dobrych wieści."
 

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

Svoice
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | interTOP
Linki: Fotograf na wesele Zdjęcia reklamowe