www.counter-strike.pl

 
in memory of de_nuke
napisany przez: miva, 26-03-2015 21:34 komentarzy: (12)
 
 
Parę dni temu Valve ogłosiło, że zamierza zrezygnować ze wsparcia tej klasycznej mapy na rzecz innego weterana - de_train. Popularne pociągi zostały poddane paru operacjom, precyzyjne cięcia skalpela pozbawiły tę mapę paru wejść, dodały za to inne, a całość została ostrzyknięta sporą warstwą botoksu. Fani traina się cieszą, fani njuka płaczą. Jednym z powodów na pewno był słaby balans sił podczas rozgrywek, jednak czy de_train nie jest od zawsze znany z tego samego? Nuke był z nami wiele lat, ba, jest nawet w oficjalnym intro CS:GO, więc na zakończenie jego żywota, stojąc nad grobem, przypomnimy dni jego największej chwały.

05.11.1999 r. - Narodziny.De_nuke jest z nami od 5 listopada 1999 roku. Jako prawie szesnastolatek, nuke mógłby w naszym kraju zdawać prawo jazdy na kategorię AM i jeździć po ulicach motorowerem. Jest też zapewne starszy niż spora cześć graczy CS:GO. Pierwszy raz pojawił się w becie 4, jako jedna z trzech map nowego wtedy trybu defusion. Ciekawostką jest, że z tych trojaczków jedynie nuke jest grany do dziś w trybie turniejowym. De_prodigy odeszło od nas razem ze śmiercią CS 1.6, de_dust natomiast jest grany tylko w trybie FFA. Również lokalizacja mapy, czyli Niemcy, nie jest przypadkowa, bowiem jej autorem jest obywatel właśnie tego kraju - Jo Bieg. Jo ma na swoim koncie jeszcze kilka innych dzieł, jednak w świecie mapperów Nuke jest jego Macareną, bowiem niczym Los Del Rio - jest artystą jednego przeboju.

26.01.2001 r. - Pierwszy mecz polskich klanów

Do jakiego sięgają nasze archiwa został rozegrany w styczniu 2001 roku. Mowa oczywiście o meczu na de_nuke. Na przeciw siebie stanęły wtedy klany [1410] i [CafePortal]. 1410 jako zdecydowany faworyt starcia nie zawiódł i ograł przeciwnika na obu mapach (nuke i militia). Zasady rozgrywania meczów były wtedy zupełnie inne (Charges Only) więc i wyniki nijak nie przypominają dzisiejszych standardów.

de_nuke:
1410 (T) vs. [CafePortal] (CT) - 17:2
1410 (CT) vs. [CafePortal] (T) - 15:0

cs_militia:
1410 (T) vs. [CafePortal] (CT) - 7:0
1410 (CT) vs. [CafePortal] (T) - 4:2

09.12.2001 r.  - Pierwszy CPL

Nuke był finałową mapą pierwszego majora w historii CSa, pierwszego "dużego" CPL'a w historii oraz pierwszego turnieju którego pula nagród przekroczyła 150.000$ - i to wszystko wydarzyło się w tym samym dniu - 9 grudnia 2001 roku. Szwedzkie NiP grało wtedy w finale z X3 (później Team3D) i było to długo wyczekiwane starcie europejskiego teamplayu z amerykańskim aimowym stylem gry. Sam mecz przez wiele lat był uważany za najlepszy w historii a jego niektórych bohaterów wielu kojarzy do dziś.
HeatoN pozostał jako CEO NiP, ahl przez wiele lat grał później w SK, Potti i Medion to z kolei gracze uważani za największe talenty jakie grały w szwedzkich barwach. Po drugiej stronie, przez wielu ciągle wymieniany w rankingach top3 awp wszechczasów - Ksharp, fundament późniejszego 3D - Rambo, oraz znany z niesamowitego aima Bullseye.

11.04.2002 r. - Pierwszy mecz polskiej reprezentacji

na tej mapie rozegrany został 11 kwietnia 2002 roku. Polacy zmierzyli się z Duńczykami na mapie de_aztec i właśnie de_nuke. Obowiązywały już wtedy zasady MR12, a pojedynek zakończył się sromotną porażką Polaków 9:39. Gracze grający wtedy w koszulkach z orzełkiem na piersi są po dziś dzień znani przez znaczną część fanów. Byli to:
  • [SPECNAZ]Neo
  • eX^Taz
  • eX^Zibi
  • [BRO]Spider
  • [BRO]Xts
Dwóch z nich mamy przyjemność oglądać nawet teraz, a sam rok 2002 to odległe czasy, w których polska scena kompletnie nie liczyła się w świecie kantera. Jedynymi polskimi akcentami za granicą było podwójne obywatelstwo NiRee czy DonKamilo, gra t0mka w drugoligowym niemieckim klanie oraz najważniejsze - ClanMod, AMX, CS-Guard, czyli narzędzia administracyjne stworzone przez OLO.
Newsy na CS.PL często kończyły się zdaniami takimi jak "czy doczekamy kiedyś czasów w których zobaczymy polską flagę w rankingu GotFrag?" lub "Po walce, niestety ponosimy porażkę".
Dni chwały miały dopiero nadejść a i sam bohater dzisiejszego newsa będzie miał w tym swój udział. 

Poniżej dwa zdjęcia z tamtego meczu. Młody Neo oraz Jeszcze-nie-łysy TaZ.


 


17.05.2002 r. - Pierwsze zwycięstwo polskiej reprezentacjiw CB NC

Przyszło właśnie na de_nuke niedługo później, bo w maju 2002. Polacy w lekko zmienionym składzie, w którym LUq zastąpił TaZa ograli reprezentację Portugalii wynikiem 29:19 (de_nuke i de_dust2). Nie był to jednak początek triumfalnego marszu po zwycięstwa w świecie, a bardzo wczesny przebiśnieg zwiastujący nadchodzącą wiosnę sukcesów parę lat później.

16.10.2003 r. - Pierwszy oficjalny flash bug

Wydarzył się właśnie na de_nuke. mibr grało przeciwko Team3D na WCG 2003 i dwukrotnie oślepiło pochylnię używając flash buga. Sędziowie debatowali ponad 4 godziny, aby ostatecznie przyznać Amerykanom walkowera na tej mapie. W połączeniu z porażką na de_inferno Brazylijczykom nie pozostało nic innego jak pakować się do domu po odpadnięciu w 1/8 finału.

11.08.2004 r. - Nuke na silniku SourceW momencie wydania CS:Source, gra nie zawierała starego klasyka. De_nuke został jednak dodany niedługo później, w zmienionej formie, bardziej przypominającej nuke'a obecnego w aktualnym CS:GO.

18.12.2004 r. - Pierwszy słynny flash bug

Wydarzył się również na de_nuke w meczu EYE vs. NoA, i był to ten sam bug który wykorzystało mibr rok wcześniej. Różnica polegała na tym, że NoA użyła go przypadkowo, nawet o nim nie wiedząc, i nie wykorzystując jego "możliwości".  EYEBALLERS jako główny faworyt tamtego CPL'a złożyło protest, i po chwili debaty sędziowie odebrali teamowi XeqtR'a wystarczającą ilość rund aby EYE mogło wygrać. Na szczęście nie zmieniło to losów turnieju, Norwegowie Ameryki powrócili z drabinki przegranych i dwukrotnie pokonując Szwedów w finale zwyciężyli w tych rozgrywkach, jednocześnie zostając pierwszą "międzykontynentalną" drużyną której się to udało.

22.10.2006 r. - Pierwszy polski finał majora

Finał pierwszego wygranego przez Polaków majora rozegrany został między innymi na de_nuke i był to również pierwszy z trzech pucharów WCG które trafiły do Polski.
Nasz Team Pentagram w klasycznym składzie Neo, TaZ, LUq, Loord, Kuben grał przeciwko, o ironio, NiP. Szwedzi, być może mając w pamięci mecz z X3 mogli przypuszczać, że nuke okaże się znów szczęśliwy. Tak też się stało, Polacy polegli w pierwszej odsłonie 11:16, by na dwóch kolejnych mapach odrobić straty i ostatecznie wygrać 2:1. Jedną z map które Pentagram w tym finale wygrał byl de_train, killer dzisiejszego nuke'a.

15.11.2009 r. - Najbardziej pamiętny polski finał majora

Przyszedł znów na WCG, lecz trzy lata później. Polacy, w niezmienionym składzie zameldowali się w finale cyberolimpiady. Po raz kolejny, jako czarny koń turnieju byli skazywani na porażkę w walce ze zdecydowanym faworytem, i najlepszą drużyną tamtego roku - fnatic. Szwedzi z grupy wyszli z pierwszego miejsca, przez drabinkę przeszli jak burza, nie tracąc nawet jednej mapy. Byli "w gazie" i pierwsze zwycięstwo ich kraju w WCG miało ten wspaniały rok przypieczętować. AGAiN, bo pod takim tagiem grała wtedy złota piątka, było w słabej formie. Męczarnie w fazie grupowej spowodowały awans z drugiego miejsca i ciężką przeprawę w play-offach. Nikt nie dawał Polakom szans na doczłapanie do finału, a co dopiero na końcowy sukces.
I właśnie wtedy stało się coś niesamowitego. Biało-czerwoni, po przeprawie przez drabinkę, w której w każdym meczu tracili mapę, obudzili się w finale w ostatniej chwili. Fnatic było już na prowadzeniu 15:11, będąc jeszcze po lepszej stronie CT, kiedy Polacy zaczęli grać. Wyrównali stan mapy, by później, po wielu dogrywkach, całą kampanię sprowadzić do prostego 1 vs 1. Pojedynek GeT_RiGhT vs. Loord zakończył się znanym do dziś okrzykiem "Co jest getrajt?" a cały mecz przeszedł do historii i ciągle jest wspominany jako jeden z najlepszych kiedykolwiek rozegranych w CS 1.6

21.08.2012 r. - Nuke w Global OffensiveNuke w GO został tylko lekko zmieniony w stosunku do tego z Source. Przesunięto zejście na dół dalej od spawna CT, oraz zmniejszono dolny poziom mapy. Niestety, nuke znany w 1.6 z wallbangów, w GO stał się niemal całkowicie "nieprzepuszczalny". Mimo wszystko, pomimo słabego balansowania, była to na ogół dobrze oceniana przez graczy mapa, być może dzięki dobrej widoczności i optymalizacji która pozwalała na osiągniecie wystarczającej do gry liczby fpsów nawet na starszych maszynach.

2015 r. - Śmierć

De_nuke był, jako jedna z niewielu map, praktycznie nie zmieniany przez całą swą karierę w 1.6 (i wcześniej). Jest najstarszą graną turniejowo mapą, był świadkiem największych meczów, pierwszych polskich sukcesów a także wielu kontrowersji pomiędzy czołowymi drużynami. Znany z wallbangów, niesamowitych killi przez ściany, szybkich ace'ów na rampie był też polem do popisu dla zgranych drużyn. Do dziś zachowało się video z podsadzeniem w skoku Neo na skałkę od strony CT.

Tak właśnie kończy się historia jednej z trzech pierwszych map z przedrostkiem DE_ w tej grze. Odsunięta na boczne tory przez bezlitosne tryby wielkiej korporacji na zawsze pozostanie w pamięci graczy ze wszystkich wersji CSa.

 

1.
08:56 27/03/2015

:) Super napisane i rzeczywiście jak człowiek przypomni sobie te wszystkie chwile i dużo dużo więcej to aż łezka się w oku kręci. dzięki i F**k volvo!

2.
12:37 27/03/2015

najlepszy temat jaki widziałem, brawo :)

3.
15:20 27/03/2015

Super;) Aż sam paru rzeczy się dowiedziałem. A Cs bez nuke to nie cs.

4.
21:11 27/03/2015

Dobra mapa nie wiem czemu zamieniają. Z tego co zrozumiałem na razie tylko w jakiejś jednej lidze?
Możecie opisać na czym polegał system "Charges Only"

5.
11:18 28/03/2015

#4 Chodziło o to, że w określonym czasie terroryści musieli ugrać jak najwięcej rund, po czym następowała zmiana. Gra polegała wtedy na szybkich rushach, podłożeniu bomby i pogoni za antyterrorystami. Była bardziej dynamiczna, ale co za tym idzie mniej taktyczna.

6.
12:31 29/03/2015

Świetny artykuł, gratulacje :)

7.
21:22 31/03/2015

Swietny artykul, czego juz nie mozna powiedziec o tej slabej mapie.

8.
23:12 02/04/2015

Tyle dobrego, ze nuke w csgo to gowniana namiastka nuke'a z 1.6 i osobisice byla to moja ulubiona mapa, natomiast w go prawie jej nie gram. Zabili tą mapę zmieniajac sporo rzeczy, a train, ktory jest jeszcze bardziej any TT, ma wsparcie- pewnie zwiazek zawodoway kolejrzay lobbowal za trainem ;x

9.
13:04 02/05/2015

#de_nuke :)

10.
Gość
14:57 08/04/2016

tiffany and co jewelry on sale
| tiffany and co jewelry outlet
| tiffany and co jewelry on sale

Tiffany Bangles : Tiffany & Co Jewelry - 2014 Latest Styles

language:

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  
Payment | 
Shipping & Returns  | 
Wholesale | 
Contact UsWelcome!
Sign In
or RegisterYour cart is empty
Home
New Arrivals
Tiffany Bangles
Tiffany Earrings
Tiffany Necklaces

Contact Us

Currencies

US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY

Categories

Tiffany Bracelets
Tiffany Cuff Link
New Arrivals
Tiffany Bangles
Tiffany Earrings
Tiffany Key Rings
Tiffany Money Clips
Tiffany Necklaces
Tiffany Pendants
Tiffany Sets
Featured -   [more]
Tiffany & Co Elsa Peretti Five Teardrop Necklace$315.00  $73.00Save: 77% offTiffany & Co Mini Double Heart Tag Necklace$275.00  $73.00Save: 73% offTiffany & Co Double Drop Heart Earrings$300.00  $62.00Save: 79% off
Home :: 
Tiffany Bangles

Tiffany Bangles
Filter Results by:
Items starting with ...
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Displaying 22 to 42 (of 60 products)
[<< Prev]   1  2  3  [Next >>] 


Tiffany & Co Elsa Peretti Bone Cuff BangleTiffany & Co Elsa Peretti Bone Cuff Bangle in elegant shape is finely...$325.00  $56.00Save: 83% off
Tiffany & Co Elsa Peretti Double Open Heart BangleElsa Peretti's most celebrated icon. Tiffany & Co Elsa Peretti Double Open...$395.00  $70.00Save: 82% off
Tiffany & Co Elsa Peretti Open Center Cuff BangleTiffany & Co Elsa Peretti Open Center Cuff Bangle is one of the fabulous...$475.00  $73.00Save: 85% off
Tiffany & Co Elsa Peretti Pinch Cuff BangleTiffany & Co Elsa Peretti Pinch Cuff Bangle was made of truely sterling...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Elsa Peretti Sevillana BangleAn ultra elegant bangle will guarantee all eyes on you.Created from sterling...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Elsa Peretti Sevillana Heart BangleTiffany & Co Elsa Peretti Sevillana Heart Bangle is an elegant artisanal...$425.00  $73.00Save: 83% off
Tiffany & Co Flower Cuff BangleBloom with beauty wearing this Tiffany & Co Flower Cuff Bangle.Featuring a...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Heart Band BangleAdd a sweet touch to your style with this sterling silver Tiffany and co...$425.00  $70.00Save: 84% off
Tiffany & Co Heart BangleThe charm Tiffany & Co Heart Bangle is now worn by young girls who are...$435.00  $73.00Save: 83% off
Tiffany & Co Heart Charm BangleA captivating brushed texture gives this bangle from Tiffany outlet an...$225.00  $56.00Save: 75% off
Tiffany & Co Heart Sevillana BangleTiffany & Co Heart Sevillana Bangle is made of sterling silver. It is a...$395.00  $70.00Save: 82% off
Tiffany & Co Hook And Eye BangleTiffany & Co Hook And Eye Bangle will instantly add a touch of tough to...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Inspired Modern Heart BangleThe classsic Tiffany & Co Inspired Modern Heart Bangle is a great addition...$375.00  $70.00Save: 81% off
Tiffany & Co Knots Cuff BangleEffortless elegance.This Tiffany & Co Knots Cuff Bangle is made of...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Large Open Diagonal Cuff BangleTiffany & Co Large Open Diagonal Cuff Bangle are as beautiful on the...$475.00  $73.00Save: 85% off
Tiffany & Co Love Cuff BangleEmbrace the one you love with a fashionable Tiffany & Co Love Cuff Bangle....$265.00  $56.00Save: 79% off
Tiffany & Co Love Knot BangleThe Tiffany & Co Love Knot Bangle is a classic sterling silver bangle that...$395.00  $70.00Save: 82% off
Tiffany & Co Mesh Heart Silver BangleGive your sweetheart a token of your love with this bangle from Tiffany and co...$325.00  $56.00Save: 83% off
Tiffany & Co Notes I Love You BangleWords make a powerful statement and evoke love from your heart. This sterling...$375.00  $65.00Save: 83% off
Tiffany & Co Open Rectangle BangleTiffany & Co Open Rectangle Bangle is a good way to give city styles a...$325.00  $62.00Save: 81% off
Tiffany & Co Padlock CuffShow off your personal style with this unique Tiffany & Co Padlock Cuff....$225.00  $56.00Save: 75% off


Displaying 22 to 42 (of 60 products)
[<< Prev]   1  2  3  [Next >>] 

Home
   Shipping
   Wholesale
   Order Tracking
   Coupons
   Payment Methods
   Contact Us


TIFFANY JEWELRY   
TIFFANY IMITATE   
TIFFANY DISCOUNT RING   
TIFFANY CHEAP STOER   
TIFFANY HIGH IMITATE  

Copyright Š 2014 All Rights Reserved.

tiffany new arrivals 2014
2014 tiffany jewelry new arrivals
l boxes this play a number of tunes.In addition, many destinations that market dancer boxes permit you to choose any tune from their list.Usually you'll need to pay a supplementary fee for that, but no less than you will discover the precise tune you wish.

Since ballerina popular music boxes tend to be so popular you do not have all troubles choosing the box you like.They can be found in all shapes and forms.You can even find ballerina necklaces box wich can be a spinner dancer above and a fabulous draw to make sure you store your current treasures.

Seeking a popular music box this plays a certain tune, it a very good idea to check with the product sales clerk to assist you.After all, you do not want for it to cost hours paying attention to the tracks of numerous boxes.This is the tip; music boxes which may have the exact same design along with shape ordinarily play the same melody.

The amount would a ballerina popular music box fee me?

Astonishingly, not much.In a lot of shops you should purchase stunning dancer popular music boxes for under 50 money, sometimes even for just 25 $ $ $ $.And with so many styles available a lot of them will be available, which could save you even extra.

Of cause prefer a unique Italian language or German born musical field, that would be more costly.Antique boxes are much more costly.But it is quite possible to identify a really wonderful one for your personal girlfriend, sister or mother at the reasonable amount.

Mind you, ballerina audio box is just not your exclusively option.There are several other beautiful styles like boxes along with dancing lovers.One very well liked theme is finished with the actual Wind field. on blog sale About newtiffany.me blog

11.
Gość
14:57 08/04/2016

tiffany new arrivals 2014
2014 tiffany jewelry new arrivals
l boxes this play a number of tunes.In addition, many destinations that market dancer boxes permit you to choose any tune from their list.Usually you'll need to pay a supplementary fee for that, but no less than you will discover the precise tune you wish.
Since ballerina popular music boxes tend to be so popular you do not have all troubles choosing the box you like.They can be found in all shapes and forms.You can even find ballerina necklatiffany new arrivals 2014
2014 tiffany jewelry new arrivals
l boxes this play a number of tunes.In addition, many destinations that market dancer boxes permit you to choose any tune from their list.Usually you'll need to pay a supplementary fee for that, but no less than you will discover the precise tune you wish.

Since ballerina popular music boxes tend to be so popular you do not have all troubles choosing the box you like.They can be found in all shapes and forms.You can even find ballerina necklaces box wich can be a spinner dancer above and a fabulous draw to make sure you store your current treasures.

Seeking a popular music box this plays a certain tune, it a very good idea to check with the product sales clerk to assist you.After all, you do not want for it to cost hours paying attention to the tracks of numerous boxes.This is the tip; music boxes which may have the exact same design along with shape ordinarily play the same melody.

The amount would a ballerina popular music box fee me?

Astonishingly, not much.In a lot of shops you should purchase stunning dancer popular music boxes for under 50 money, sometimes even for just 25 $ $ $ $.And with so many styles available a lot of them will be available, which could save you even extra.

Of cause prefer a unique Italian language or German born musical field, that would be more costly.Antique boxes are much more costly.But it is quite possible to identify a really wonderful one for your personal girlfriend, sister or mother at the reasonable amount.

Mind you, ballerina audio box is just not your exclusively option.There are several other beautiful styles like boxes along with dancing lovers.One very well liked theme is finished with the actual Wind field.

12.
Gość
14:34 10/04/2016

replica watches
fake watches
replica watches


Replica Unisex Watch

language:

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  


Welcome!
Sign In
or RegisterYour cart is emptyHome
Replica Rolex Watches
Replica OMEGA Watches
Replica panerai Watches

Currencies

US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY

Categories

Top Brand Watches
Luxury Brand Watches
Mid-Range Brand Watches
Mens Watches
Ladies Watches
Couple watches
Unisex Watch
Cartier Watches
Jaeger-LeCoultre
Omega Watches
Rolex Watches
Tudor Watches
Watch Phenotype
Featured -   [more]
Replica The TAG Heuer TAGHeuer-the calera series CV2014.FT6014 men's mechanical watch$1,853.00  $203.00Save: 89% offReplica Patek Philippe - Aquanaut Luce series 5087/1A Ladies quartz watch$9,714.00  $200.00Save: 98% offReplica Omega - Constellation Series 123.10.27.60.51.001 Ladies quartz watch$1,316.00  $193.00Save: 85% off
Home :: 
Unisex Watch

Unisex Watch

Displaying 1 to 21 (of 66 products)
 1  2  3  4  [Next >>] 


Replica Cartier - blue balloon series W6920047 neutral mechanical watchesSeriesBlue balloon Style Neutral...$3,453.00  $174.00Save: 95% off
Replica Cartier - blue balloon series W6920047 neutral mechanical watchesSeriesBlue balloon Style Neutral...$3,453.00  $177.00Save: 95% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31074M7 neutral quartz watchSeriesPASHA Series Style Neutral...$2,493.00  $199.00Save: 92% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31074M7 neutral quartz watchSeriesPASHA Series Style Neutral...$2,493.00  $180.00Save: 93% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31079M7 neutral mechanical watchesSeriesPASHA Series Style Neutral...$2,655.00  $185.00Save: 93% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31079M7 neutral mechanical watchesSeriesPASHA Series Style Neutral...$2,655.00  $194.00Save: 93% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31093M7 neutral mechanical watchesSeriesPASHA Series Style Neutral...$4,371.00  $186.00Save: 96% off
Replica Cartier Cartier-PASHA Series W31093M7 neutral mechanical watchesSeriesPASHA Series Style Neutral...$4,371.00  $180.00Save: 96% off
Replica Cartier Cartier-SANTOS series W25062X9 neutral quartz watchSeriesSANTOS Series Style Neutral...$9,555.00  $204.00Save: 98% off
Replica Cartier Cartier-SANTOS series W25062X9 neutral quartz watchSeriesSANTOS Series Style Neutral...$9,555.00  $203.00Save: 98% off
Replica Cartier Santos 100 series W20106X8 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,542.00  $197.00Save: 92% off
Replica Cartier Santos 100 series W20106X8 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,542.00  $178.00Save: 93% off
Replica Cartier Santos 100 series W2020007 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$3,885.00  $189.00Save: 95% off
Replica Cartier Santos 100 series W2020007 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$3,885.00  $187.00Save: 95% off
Replica Cartier Santos 100 series W2020008 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,914.00  $182.00Save: 94% off
Replica Cartier Santos 100 series W2020008 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,914.00  $175.00Save: 94% off
Replica Cartier the Cartier-SANTOS Series W20098D6 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,498.00  $187.00Save: 93% off
Replica Cartier the Cartier-SANTOS Series W20098D6 neutral mechanical watchesSeriesSANTOS Series Style Neutral...$2,498.00  $181.00Save: 93% off
Replica Cartier-TANK W51012Q4 neutral quartz watchSeriesTANK Series Style Neutral table...$2,806.00  $191.00Save: 93% off
Replica Cartier-TANK W51012Q4 neutral quartz watchSeriesTANK Series Style Neutral table...$2,806.00  $179.00Save: 94% off
Replica Jaeger-LeCoultre-Master Control series Q1453406 neutral mechanical watchesSeriesMaster Control series Style...$16,945.00  $212.00Save: 99% off


Displaying 1 to 21 (of 66 products)
 1  2  3  4  [Next >>] .articles{width:900px; margin:0 auto;}
.articles ul{width:900px; }
.articles li{width:450px; float:left;}The Daily Reflector
2014 Best Rolex Replica Watches For Sale | 100% Quality Cheap Fake Rolex Watches
Bremont creates limited edition Jaguar Lightweight E-Type watch
Luxury Swiss watch exports to China shoot up
Frederique Constant returns as the Official Timekeeper of the 42nd Annual Lake... -
Frederique Constant returns as the Official Timekeeper of the 42nd Annual Lake Tahoe Concours d'Elegance
$49 Replica Watches, Fake Rolex, Tag Heuer, Breitling, Cartier, Omega Watches for Sale
2014 Replica Watches For US&UK | Cheap Rolex, Breiting, Omega, Tag Heuer Replica Watches
Crown & Caliber Launches Industry’s First App for Selling Luxury Watches
Shuttle replica hoisted atop jumbo jet at space center
More News
Home
Shipping
Wholesale
Order Tracking
Coupons
Payment Methods
Contact Us


REPLICA OMEGA
REPLICA PATEK PHILIPPE
REPLICA ROLEX
REPLICA CARTIER
REPLICA BREITLING
Copyright Š 2012-2014 All Rights Reserved.
rolex watches on sale
patek philippe watches big discount
watches blog watches About perfectswisswatches.cn blog

By dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Wszelkie komentarze naruszające regulamin i netykietę będą usuwane.

MDDV
Shooters
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury